Gdzie się uczyć angielskiego? Nie wiesz? Zajrzyj do Szuflady Językowej!

Pewnie niejeden raz zastanawiałeś/aś się przeszukując internet – gdzie znaleźć fajną stronę do nauki angielskiego? Jak ominąć wszystkie kursy reklamujące się jako „darmowe”, po przeklikaniu których okazuje się, że „darmowo” można jedynie o nich coś przeczytać, a za resztę (obiecującą oczywiście gruszki na wierzbie i niesamowite osiągnięcia po tygodniu), musisz zapłacić „jedyne” 29,99 plus VAT?

I my niejednokrotnie złapaliśmy się na reklamy, które jedynie denerwowały, absolutnie nic nie wnosząc. Na ten problem mamy jednak rozwiązanie – niedawno podjęliśmy współpracę z Trenerką języka angielskiego, P. Ewą Ostarek, która prowadzi stronę Szuflada Językowa.

W Szufladzie znajdziesz wiele wartych odwiedzenia stron/nauczycieli, zebranych w kategorie i odpowiednio zrecenzowanych. Jeśli szukanie zmęczyło Cię, tak, jak kiedyś i nas – Szuflada jest zdecydowanie warta odwiedzenia. Pasjonatka angielskiego potrafi oddzielić przysłowiowe ziarno od plew, toteż zachęcamy do odwiedzenia Szuflady i czerpania z niej jak największych korzyści!

Nie zapomnijcie również o zerknięciu na Facebooka Szuflady!

Dodaj komentarz